Chór Szkoły Podstawowej nr 32 w Toruniu powstał w październiku 2006 roku i uczestniczy w Ogólnopolskim programie rozwoju chórów szkolnych "Śpiewająca Polska".
Ma w swoim repertuarze utwory patriotyczne, piosenki, kolędy i pastorałki jedno i dwugłosowe, wykonywane zarówno a capella jak i z akompaniamentem. Chór regularnie występuje na imprezach, uroczystościach szkolnych. Corocznie bierze udział w Przeglądach Chórów Szkolnych oraz koncertach chórów uczestniczących w programie "Śpiewająca Polska".

Chór szkolny SP 32

Dyrygent Przemysław Łosoś jest absolwentem Akademii Bydgoskiej na kierunku: edukacja muzyczna i dyrygentura chóralna oraz ukończył również Policealne Zawodowe Studium Piosenkarskie w Poznaniu. Od 2002r. jest nauczycielem muzyki w Szkole Podstawowej nr 32 w Toruniu, a od października prowadzi chór w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Śpiewająca Polska". Jest również wokalistą znanego w Toruniu zespołu "Tortilla".

Kolęda "Gdy śliczna panna" w wykonaniu szkolnego zespołu p.Joanny Makaruk