Gazetkę szkolną "Wieści z 32" zaczęła redagować klasa dziennikarska w 1997 roku. Opiekunami są p. Tomasz Strużanowski i p. Mariusz Czerwonka. Na łamach naszego pisemka pojawiają się recenzje książek i filmów, wiadomości z życia szkoły, bajki, baśnie, opowiadania fantastyczne i wiersze pisane przez naszych uczniów, ciekawostki, o których warto wiedzieć. Oczywiście jak przystało na gazetkę uczniowską nie może zabraknąć humoru i różnego rodzaju łamigłówek. Pojawiają się też numery specjalne w całości poświęcone ważnym wydarzeniom szkolnym np. Święto Szkoły, zakończenie roku szkolnego...

Koło dziennikarskie zainaugurowało na początku października 2006 r. Prowadzi je p. Tomasz Strużanowski, nauczyciel języka angielskiego, a w zajęciach uczestniczy 20 uczniów z klas IV-VI.

Gazetka szkolna "Wieści z 32" do pobrania (format PDF)

Nr 1 - X.2006

Nr 2 - XII.2006