Zachęcamy Państwa do czynnego uczestnictwa w życiu naszego Przedszkola. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, inspiracje, sugestie.

Zapraszamy do udziału w:

• Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

• Organizowaniu wycieczek

• Kompletowaniu nagród, upominków, materiałów dydaktycznych dla dzieci (w tym np. gadżety reklamowe itp.)

• Angażowaniu się w przygotowanie uroczystości takich jak: Dzień Przedszkolaka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka

• Prowadzeniu zajęć - prezentacja zawodu, zainteresowań rodziców, organizowanie wycieczek do miejsc pracy itp.

• Doposażaniu sali w bezpieczne i estetyczne gry, książki, zabawki dostosowane do wieku przedszkolaków (w tym także takie, z których dzieci przestały korzystać w domu)

• Zgłaszaniu ciekawych inicjatyw uatrakcyjniających pobyt dzieci w przedszkolu