ZASADY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY

• Sekretariat szkoły przyjmuje podania, wnioski i pisma interesantów.

• Sekretariat szkoły udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw.

• Korespondencję można dostarczyć osobiście, drogą pocztową lub drogą elektroniczną.

• Sprawy są rozpatrywane z zachowaniem trybu i terminów zgodnych z Kodeksem postępowania administracyjnego.

• Godziny urzędowania sekretariatu: poniedziałek-piątek: 7.00-15.00, wtorek 7.30-15.30.

• Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Miasta Toruń, a organem nadzoru pedagogicznego jest Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

• Szczegółową organizację nauczania, wychowania i opieki w danym roku szkolnym określa arkusz organizacji szkoły opracowany przez dyrektora szkoły i zatwierdzony przez organ prowadzący, z uwzględnieniem szkolnego programu nauczania.