Lista nauczycieli
Antos Kingamatematyka
Baliński Sławomirkolarstwo
Borkowska Aleksandrawychowanie fizyczne
Brojewska Annawychowanie przedszkolne
Brzóskniewicz Jarosławwychowanie fizyczne
Bublewicz Katarzynabiblioteka
Chmielewska Izabelawychowanie do życia w rodzinie
Czerwonka Mariuszjęzyk polski
Dessoulavy Katarzynawychowanie przedszkolne
Draganek-Kospin Katarzynawychowanie przedszkolne
Dziawa Annaedukacja wczesnoszkolna
Dziewiątkowska Ewamatematyka
Gall Joannajęzyk polski
Głowacka Annareligia
Grochowska Marikawychowanie przedszkolne
Gussmann Jolantamatematyka
Jankowski Rafałfizyka
Janus Mariapedagog
Jaworski Adamświetlica
Kletkiewicz Lucynawychowanie przedszkolne
Kolankowski Waldemarwychowanie fizyczne
Kopiec Teresareligia
Kosacka-Mińkowska Monikaedukacja wczesnoszkolna
Kubicka Monikajęzyk angielski
Kuleszow Karolinawychowanie przedszkolne
Kuźmińska Małgorzataświetlica
Kwiatkowska Iwonaedukacja wczesnoszkolna
Lachowicz-Jabłońska Dorotajęzyk angielski
Lewicka Beataedukacja wczesnoszkolna
Łaszewska Nataliaedukacja wczesnoszkolna
Łosoś Przemysławmuzyka, świetlica
Marcinkowska Barbaraedukacja wczesnoszkolna
Marszałkiewicz Waldemarwychowanie fizyczne
Mączkowski Rafałbiologia
Miszewska Annaedukacja wczesnoszkolna
Mokwińska Katarzynawychowanie przedszkolne
Myjkowska Dorotajęzyk polski
Nowak Agnieszkamatematyka
Obremska Marzennaedukacja wczesnoszkolna
Okraszewska Elżbietahistoria
Parczewska Ewalogopeda
Pawłowski Łukaszwychowanie fizyczne
Pelcer Izabelaprzyroda, chemia
Piątkowska Jolantamatematyka
Pieniążek Annajęzyk hiszpański
Płocieniak Katarzynatechnika, świetlica
Popławska Mariettaedukacja wczesnoszkolna
Prędki Sławomirwychowanie fizyczne
Puszkiewicz Elżbietaedukacja wczesnoszkolna
Rozalski Arturwychowanie fizyczne
Różycka Agnieszkaświetlica
Rybicka Marzenaprzyroda, geografia
Rybicka Violettaterapeuta
Rzemieniuk Bożenaedukacja wczesnoszkolna
Skruszewicz Beatajęzyk polski
Smoleń Martabiblioteka, historia
Sokołowska Elżbietaedukacja wczesnoszkolna
Stempniewska-Cheładze Mariajęzyk polski
Strużanowski Tomaszjęzyk angielski
Szymeczko Katarzynaświetlica
Tarczewska Beataedukacja wczesnoszkolna
Wantoch-Rekowska Agatareligia
Wasilewska Magdalenawychowanie przedszkolne
Weręgowska Katarzynaedukacja wczesnoszkolna
Wojciechowska Aleksandraedukacja wczesnoszkolna
Wróblewska Joannaedukacja wczesnoszkolna
Zajączkowska Katarzynajęzyk angielski
Załuski Adamjęzyk angielski
Zielińska Stellaplastyka, świetlica


Wychowawstwa na rok szkolny 2017/2018
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
odział przedszkolny
3-latki (10 godz.)
Karolina Kuleszow
Katarzyna Mokwińska
odział przedszkolny
4-latki (10 godz.)
Katarzyna Draganek-Kospin
Katarzyna Weręgowska
odział przedszkolny
4-5-latki (10 godz.)
Marika Grochowska
Lucyna Kletkiewicz
odział przedszkolny
6-latki (10 godz.)
Anna Brojewska
Katarzyna Dessoulavy
KLASY I
klasa 1aAnna Miszewska
klasa 1bMarietta Popławska
klasa 1cIwona Kwiatkowska
klasa 1dKatarzyna Weręgowska
KLASY II
klasa 2aBarbara Marcinkowska
klasa 2bNatalia Łaszewska
KLASY III
klasa 3aElżbieta Sokołowska
klasa 3bElżbieta Puszkiewicz
klasa 3cMarzenna Obremska
klasa 3dBeata Lewicka
klasa 3eAnna Dziawa
klasa 3fBeata Tarczewska
KLASY IV
klasa 4aDorota Myjkowska
klasa 4bMarzena Rybicka
klasa 4cEwa Dziewiątkowska
klasa 4dDanuta Korman
klasa 4eDorota Lachowicz-Jabłońska
KLASY V
klasa 5aJolanta Piątkowska
klasa 5bJolanta Gussmann
klasa 5cIzabela Pelcer
KLASY VI
klasa 6aTomasz Strużanowski
klasa 6bMariusz Czerwonka
klasa 6cMaria Stempniewska-Cheładze
klasa 6dJoanna Gall
KLASY VII
klasa 7aAdam Załuski
klasa 7bKinga Antos
klasa 7cAleksandra Borkowska
klasa 7dElżbieta Okraszewska