Lista nauczycieli
Antos Kingamatematyka
Borkowska Aleksandrawychowanie fizyczne
Brojewska Annaedukacja wczesnoszkolna
Brzóskniewicz Jarosławwychowanie fizyczne
Bublewicz Katarzynabiblioteka
Czerwonka Mariuszjęzyk polski
Dessoulavy Katarzynaedukacja przedszkolna
Dziawa Annaedukacja wczesnoszkolna
Gall Joannajęzyk polski
Gietek Joannaedukacja wczesnoszkolna
Grochowska Marikaedukacja wczesnoszkolna
Gussmann Jolantamatematyka
Janus Mariapedagog
Jaworski Adamświetlica
Kolankowski Waldemarwychowanie fizyczne
Kopiec Teresareligia
Kosacka-Mińkowska Monikaedukacja wczesnoszkolna
Kuźmińska Małgorzataświetlica
Kwiatkowska Iwonaedukacja wczesnoszkolna
Lewicka Beataedukacja wczesnoszkolna
Łaszewska Nataliaedukacja wczesnoszkolna
Łosoś Przemysławmuzyka
Marcinkowska Barbaraedukacja wczesnoszkolna
Miszewska Annaedukacja wczesnoszkolna
Mokwińska Katarzynaedukacja wczesnoszkolna
Myjkowska Dorotajęzyk polski, religia
Nowak Agnieszkamatematyka, informatyka, świetlica
Obremska Marzennaedukacja wczesnoszkolna
Okraszewska Elżbietahistoria, świetlica
Parczewska Ewalogopeda
Pater Hannaświetlica
Pawłowski Łukaszwychowanie fizyczne
Pelcer Izabelaprzyroda, świetlica
Płocieniak Katarzynatechnika
Popławska Mariettaedukacja wczesnoszkolna
Puszkiewicz Elżbietaedukacja wczesnoszkolna
Różycka Agnieszkareligia
Rybicka Marzenaprzyroda
Rybicka Violettaterapeuta
Rzemieniuk Bożenaedukacja wczesnoszkolna
Skruszewicz Beatajęzyk polski
Smoleń Martabiblioteka
Sokołowska Elżbietaedukacja wczesnoszkolna
Stempniewska Mariajęzyk polski
Strużanowski Tomaszjęzyk angielski
Szymeczko Katarzynaświetlica
Tarczewska Beataedukacja wczesnoszkolna
Tarczewska Beataedukacja wczesnoszkolna
Wantoch-Rekowska Agatareligia
Wasilewska Magdalenaedukacja przedszkolna
Weręgowska Katarzynaedukacja wczesnoszkolna
Wojciechowska Aleksandraedukacja wczesnoszkolna
Wrzesińska Mariareligia
Zajączkowska Katarzynajęzyk angielski
Załuski Adamjęzyk angielski
Zglińska Lucynaedukacja wczesnoszkolna
Zielińska Stellaplastyka, świetlica


Wychowawstwa na rok szkolny 2016/2017
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
grupa IMagdalena Wasilewska
grupa IIKatarzyna Dessoulavy, Anna Brojewska
grupa IIIMarika Grochowska, Lucyna Zglińska
KLASY I
klasa 1aBarbara Marcinkowska
klasa 1bNatalia Łaszewska
KLASY II
klasa 2aElżbieta Sokołowska
klasa 2bElżbieta Puszkiewicz
klasa 2cMarzenna Obremska
klasa 2dBeata Lewicka
klasa 2eAnna Dziawa
klasa 2fBeata Tarczewska
KLASY III
klasa 3aKatarzyna Weręgowska
klasa 3bMarietta Popławska
klasa 3cIwona Kwiatkowska
klasa 3dKatarzyna Mokwińska
klasa 3eJoanna Gietek
KLASY IV
klasa 4aAgnieszka Nowak
klasa 4bJolanta Gussmann
klasa 4cIzabela Pelcer
KLASY V
klasa 5aTomasz Strużanowski
klasa 5bMariusz Czerwonka
klasa 5cMaria Stempniewska
klasa 5dKatarzyna Zajączkowska
KLASY VI
klasa 6aElżbieta Okraszewska
klasa 6bKinga Antos
klasa 6cAleksandra Borkowska
klasa 6dAdam Załuski


Przydział sal na zajęcia szkolne
w roku szkolnym 2016/2017
Klasa / ZajęciaNr saliOpiekun
grupa I203M.Wasilewska
grupa II204K.Dessoulavy, A.Brojewska
grupa III205M.Grochowska, L.Zglińska
1a118B.Marcinkowska
1b110N.Łaszewska
2a109E.Sokołowska
2b120E.Puszkiewicz
2c113M.Obremska
2d120B.Lewicka
2e112A.Dziawa
2f113B.Tarczewska
3ałącznikK.Weręgowska
3b117M.Popławska
3c100I.Kwiatkowska
3d112K.Mokwińska
3e117J.Gietek
4a315A.Nowak
4b309J.Gussman
4c315I.Pelcer
5a314T.Strużanowski
5b307M.Czerwonka, J.Gall
5c301M.Stempniewska
5d326K.Zajączkowska
6a308E.Okraszewska
6b309K.Antos
6c302A.Borkowska
6d327A.Załuski
muzyka301P.Łosoś
pedagog101M.Janus
plastyka/technika302S.Zielińska, K.Płocieniak
pracownia językowa327A.Załuski
przyroda/matematyka315I.Pelcer, A.Nowak
terapia303V.Rybicka
zajęcia komputerowe56A.Nowak
zajęcia logopedyczne111A.Procyk