DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE SP 32

2017/2018

Złoty Krzyż Zasługi
Bożena Rzemieniuk

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Katarzyna Bublewicz, Aleksandra Wojciechowska

Szklany Anioł - wyróżnienie dla emerytowanego nauczyciela
za znaczący wkład w rozwój toruńskiej oświaty

Bronisława Duszyńska



http://www.torun.pl/pl/swieto-nauczycieli
http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/...
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY I UCZNIOWIE SP 32

2016/2017

Medal Komisji Edukacji Narodowej
Beata Lewicka

Medal złoty za Długoletnią Służbę
Elżbieta Ziółkowska

Medal srebrny za Długoletnią Służbę
Waldemar Kolankowski, Roman Zagrabski

Medal brązowy za Długoletnią Służbę
Przemysław Łosoś, Katarzyna Zajączkowska

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Marzena Rybicka

Stypendium Prezydenta Miasta Torunia
Lewalska Oliwia - absolwent
Przedmojska Anna - absolwent
Rożek Oliwia - absolwent
Taratuta Alicja - uczennica
Wiliński Maciej - absolwent





www.torun.pl/pl/stypendia-dla-zdolnych-uczniów-4
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY I UCZNIOWIE SP 32

2015/2016

Medal Komisji Edukacji Narodowej
Barbara Marcinkowska, Ewa Parczewska

Medal złoty za Długoletnią Służbę
Zdzisław Rzymek

Medal srebrny za Długoletnią Służbę
Katarzyna Bublewicz, Danuta Siedlecka, Joanna Sobczuk

Medal brązowy za Długoletnią Służbę
Anna Dziawa, Monika Kosacka-Mińkowska, Anna Miszewska, Marietta Popławska

Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Ewa Parczewska

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Violetta Rybicka

Stypendium Prezydenta Miasta Torunia
Kajetan Rożej, Maria Zajączkowska




http://www.torun.pl/pl/mistrzowie-nauczania
http://torun.wyborcza.pl/...zdjecia.html
http://torun.wyborcza.pl/...55-najlepszych-nauczycieli.html
http://www.kujawsko-pomorskie.pl/...dzien-edukacji
http://www.torun.pl/pl/mlodzi-zdolni-ze-stypendiami
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY I UCZNIOWIE SP 32

2014/2015

Medal Komisji Edukacji Narodowej
Elżbieta Okraszewska

Medal złoty za Długoletnią Służbę
Jolanta Zielińska

Medal srebrny za Długoletnią Służbę
Małgorzata Kuźmińska

Medal brązowy za Długolenią Służbę
Beata Skruszewicz, Katarzyna Szymeczko

Złota odznaka ZNP
Alicja Zielińska

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Marietta Popławska

Uczniowie wyróżnieni stypendium Prezydenta Miasta Torunia
Absolwenci:

Anna Brykała, Jakub Cudziło, Zuzanna Kaczorek, Natalia Krukowska,
Joanna Robaczewska, Marta Stawska
Klasy VI:

Hubert Brzóskniewicz, Katarzyna Dębowska, Mateusz Lebiedziński,
Jakub Jeziorski, Kajetan Rożej, Dorota Słomska, Maria Zajączkowska







 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY I UCZNIOWIE SP 32

2013/2014

Medal Komisji Edukacji Narodowej
Jolanta Gussmann

Medal złoty za Długoletnią Służbę
Maria Janus, Marzenna Obremska

Medal srebrny za Długoletnią Służbę
Małgorzata Szczucka

Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Maria Janus, Bożena Rzemieniuk

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Iwona Kwiatkowska, Beata Lewicka

Stypendium Prezydenta Miasta Torunia dla uczniów
Marta Osenkowska











Święto Toruńskiej Edukacji (http://www.torun.pl/...)

Święto Edukacji (http://www.kujawsko-pomorskie.pl/...)
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NAGRODZENI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY I UCZNIOWIE SP 32

2012/2013

Medal Komisji Edukacji Narodowej
Elżbieta Puszkiewicz

Medal złoty za Długoletnią Służbę
Bogumiła Gawlikowska, Kazimiera Michalak

Medal srebrny za Długoletnią Służbę
Iwona Kwiatkowska, Marzena Rybicka, Bożena Rzemieniuk, Katarzyna Weręgowska

Medal brązowy za Długolenią Służbę
Tomasz Strużanowski

Nagroda Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Marzena Rybicka

Nagroda Prezydenta Miasta Torunia
Aleksandra Borkowska

Stypendium Prezydenta Miasta Torunia dla uczniów
Bogna Brzóskniewicz, Natalia Chojnacka, Weronika Czajka, Grzegorz Hilmantel, Aleksandra Jaworska, Adam Krzemiński, Emanuel Kwiatkowski

















Wręczenie nagrody i stypendiów Prezydenta Miasta Torunia (http://torun.gazeta.pl/...)
 

Lista laureatów i finalistów
wojewódzkich konkursów przedmiotowych kuratora oświaty

2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
   
2012/2013
   
2011/2012
2010/2011
 

Najważniejsze osiągnięcia szkoły i jej uczniów

2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
1994-2002